צרו קשר

  ּ

  פוליש ווקס

  פוליש ווקס זוהי למעשה הברקה לרצפה המתאימה בעיקר לסוגים עמידים של רצפות כמו ויניל, פרקט וטרצו. סוגר רצפות עדינות יותר כמו גרניט פורצלן וקרמיקה פחות מתאימות לתהליך זה. חברת קלין סיטי- שירותי ניקיון ואחזקה מספקים שירותי ניקיון לבתים, דירות ומשרדים. החברה מקפידה על שימוש בחומרים הטובים ביותר, צוות מקצועי מיומן ויחס אישי ואדיב ללקוח.

  איך עושים פוליש ווקס

  פוליש ווקס הוא אחד סוגי הפוליש הוותיקים והאמינים ביותר. מקומות רבים בוחרים בו כיוון שהוא יוצר אפקט של הברקה. מלונות, משרדים ובתי עסק רבים בוחרים בסוג פוליש זה כיוון שהוא עוזר ליצירת רושם ראשוני חיובי בקרב הלקוחות. גם בבית פוליש ווקס יכול להעניק מראה יוקרתי לבית.

  פוליש וקס לרצפה מתבצע בשלושה שלבים עיקריים.

  • השלב הראשון הוא הסרת שכבות לכלוך ושומן אשר הצטברו על הרצפה לאורך הזמן. שלב זה משמעותי כיוון שהוא נועד להכין את המשטח להברקה. הקרצוף של הרצפה מתבצע על ידי סקוטצ' אשר מחובר לתחתית מכונה מיוחד. שלב זה יביא לרצפות אחידות ונטולות כתמים.
  • השלב השני הוא מריחת הווקס, כשזו תתבצע לאחר שהרצפה יבשה לחלוטין ונטולת כתמים. טיפות מים על הרצפה עלולות לפגוע בגימור של הפוליש. את הווקס מורחים על הרצפה בעזרת ספוג מיוחד ומשאירים לייבוש.
  • השלב השלישי מתרחש לאחר ייבוש מוחלט של חומר הווקס, כאן משתמשים במכונת פוליש בעלת בד לבד. הבד ישייף בעדינות את הווקס על הרצפה, יחדיר ויבריק אותו על לגימור מושלם.

  חשיבות המקצועיות והניסיון

  גם אם אתם מאמינים כי תוכלו להשתלט על העבודה המורכבת הזו, מומלץ לפנות לחברה המספקת שירותי פוליש ווקס בצורה מקצועית. הנזק שאתם עלולים לגרום לרצפה שלכם בעקבות שימוש לא נכון במכונה או בחומרים לא שווה את זה. חברת ניקיון מקצועית ומנוסה, כמו קלין סיטי, מיומנת בכל השיטות החדשניות להברקה ומשתמשת בחומרים המיועדים למטרה זו באופן ספציפי. אל תתפשרו על עבודה מקצועית, שמרו על הרצפות שלכם והתבססו על ניסיון שהוכיח את עצמו פעם אחד פעם.

  פוליש ווקס

  למעלה

  השאירו כאן את הפרטים ונחזור אליכם

   ּ