צרו קשר

  ּ

  פוליש רצפות

  הרצפה שלכם כבר לא נראית כמו פעם? כל חומר ניקוי שניסיתם כבר לא עושה את העבודה? כנראה שהגיע הזמן לטפל בבעיה הזו להחזיר את הברק לבית שלכם, פוליש רצפות זה המענה לו חיכיתם. צוות עובדים מקצועי ומיומן מחברת קלין סיטי- שירותי ניקיון ואחזקה ישמח לעמוד לשירותכם להעניק לרצפה שלכם את המראה הנקי, עם הגימור המבריק שמגיע לה. המטרה שלנו היא להעניק לכם שירות מקצועי, אדיב ויעיל שעונה על כל הצרכים שלכם.

  פוליש רצפות – רק על ידי חברה מקצועית

  אל תפספסו את ההזדמנות להעניק לרצפה שלכם מראה רענן ומבריק אשר גם יגן עליה מפני שחיקה ובלאי. פוליש רצפות לשנות לחלוטין את מראה הדירה או המשרד שלכם.

  • בקשו מחברת הניקיון להגיע אליכם הביתה על מנת לוודא כי הרצפה שלכם אכן מתאימה לפוליש ווקס, ורק לאחר מכן יתנו לכם הצעת מחיר.
  • שימו לב כי אתם עובדים עם חברה מקצועית אשר תגיע עד אליכם עם כל הציוד המתאים לעבודה והחומרים הבטוחים לשימוש ומיועדים למטלה זו באופן ספציפי.
  • שימו לב כי החומרים אשר חברת הניקיון עובדת איתם אינם פוגעים במרצפות או בכלי הבית שנמצאים על הרצפה מסביב.

  רק בידיה של חברת ניקיון מקצועית תוכלו להיות בטוחים כי הרצפה והריהוט ישמרו בצורה טובה. זכרו כי פוליש רצפות יעזור לכם לקבל רצפה מבריקה ונקייה, אך ייתכן כי בעתיד תצטרכו לחזור על הפעולה, דבר התלוי כמובן בסוג הפוליש שבחרתם.

  גם לאחר שיפוץ

  בין אם הרצפה שלכם זועקת לעזרה כבר שנים ארוכות או שהיא זקוקה לריענון רציני לאחר שיפוץ, הרי שפוליש רצפות הוא הדרך הנכונה והיעילה ביותר לטפל בעניין ולהשיב למרצפות מראה נקי ומבריק. חברת קלין סיטי מעמידה לשירותכם את צוות הניקיון המקצועי שלה אשר ישמח לעזור לכם בכל מטלה של ניקיון בבית לאחר שיפוצים, כולל פוליש רצפות, ניקוי חללים, ארונות וחלונות, ניקוי כתמי טייח ורובה ועוד.

  פוליש רצפות

  קצת על תהליך פוליש רצפות

  אנשים רבים מתעניינים בתהליך פוליש רצפות מתוך רצון להביא את רצפת ביתם או משרדם למראה מבריק וחיוני למשך תקופה ארוכה. כך שאם גם אתם כבר לא מסופקים מהמראה של הרצפה גם בשעה שהיא נקייה או פשוט רוצים לשחזר את המראה המרשים שלה, המשיכו לקרוא וגלו עוד על תהליך חשוב זה.

  • השלב הראשון יהיה בהסרתה של השכבה החיצונית העליונה אשר מכסה את מרצפות הבית. חשוב לציין כי הסרה של שכבה זו לא תיתכן על ידי חומרים ביתיים או קרצוף של הרצפה עם סקוטץ', אלא על ידי קרצוף של הרצפה בעזרת מכונת פוליש מיוחדת אשר משייפת את שכבה זו.
  • השכבה העליונה שמוסרת כוללת לרוב שכבת שומן והצטברות של לכלוך קשה, כך שלאחר הסרתה ניתן יהיה לעבור לשלב הבא.
  • כאן תתבצע מריחה של חומרי פוליש ואיטום מיוחדים אשר יגנו על הרצפה מפני נזקים, שריטות ולכלוך ואף יעניקו לה ברק מרשים.

  חשוב לציין כי חיוני להשלים את השלבים הללו על ידי חברה מקצועית ואמינה, שהרי רק כך תוכלו להיות בטוחים כי נבחרו החומרים הנכונים למשימה וכי כל שלבי העבודה הושלמו בצורה היעילה ביותר.

  קלין סיטי – למשטחים מרצפים ומבריקים במיוחד

  שירותיה של חברת קלין סיטי מעניקים לכם את ההזדמנות להבטיח כי הרצפה שלכם, בין אם בבית או במשרד, תוכל להיות מבריקה וחיונית, גם לאחר שיפוץ מאסיבי וגם לאחר שנים במהלכן הצטבר לכלוך וכתמים עקשניים על גבי מרצפות הרצפה. צרו קשר עוד היום והבטיחו לעצמכם את שירותי הפוליש והניקיון המתקדמים ביותר.

   

  לא רק מבטיחים מקיימים!

  למעלה

  השאירו כאן את הפרטים ונחזור אליכם

   ּ